Selected image for KAPPA Маица LOGO GIAGLIONE KID

KAPPA Маица LOGO GIAGLIONE KID

D Sport
899 ДЕНЗаштеда 270 ДЕН
629ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
SLW1AENO4K

EAN /   код

EAN /   код
8058127248371
899 ДЕНЗаштеда 270 ДЕН
629ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
SLW1AENO4K

EAN /   код

EAN /   код
8058127248371
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.