0 thumbnail image for KAPPA машки фудбалски шорцеви Borgo 321446W-565 Црвено
1 thumbnail image for KAPPA машки фудбалски шорцеви Borgo 321446W-565 Црвено
Selected image for KAPPA машки фудбалски шорцеви Borgo 321446W-565 Црвено
Selected image for KAPPA машки фудбалски шорцеви Borgo 321446W-565 Црвено

KAPPA машки фудбалски шорцеви Borgo 321446W-565 Црвено

D Sport
899ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Капа е италијански производител на спортска опрема со над 100 години успешен бизнис. Тоа е единствениот спортски бренд кој се уште е во сопственост на Италијанци. Знакот на маж и жена со потпрен грб еден на друг во знак на еднаквост со години е синоним за врвна спортска опрема, вклучувајќи спортски дресови, квалитетни тренерки, облека и обувки, наменети и за професионалци и за рекреативци. Без разлика дали се подготвувате за тренинг, прошетка или излегување низ град - не е важно! Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност како и стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес, Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји. Многу клубови и репрезентации во спортови како фудбал, кошарка, скијање, атлетика... носеа и носеа опрема со знакот Капа.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
XXL
Главен материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 100%

Ананас ID

Шифра на производот
VYAMV9DURM

EAN /   код

EAN /   код
8033889967821
899ДЕН

Опис на производот

Капа е италијански производител на спортска опрема со над 100 години успешен бизнис. Тоа е единствениот спортски бренд кој се уште е во сопственост на Италијанци. Знакот на маж и жена со потпрен грб еден на друг во знак на еднаквост со години е синоним за врвна спортска опрема, вклучувајќи спортски дресови, квалитетни тренерки, облека и обувки, наменети и за професионалци и за рекреативци. Без разлика дали се подготвувате за тренинг, прошетка или излегување низ град - не е важно! Овој италијански бренд ќе ви овозможи удобност како и стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание каде и да се појавите. Денес, Kappa е глобален бренд претставен во над 120 земји. Многу клубови и репрезентации во спортови како фудбал, кошарка, скијање, атлетика... носеа и носеа опрема со знакот Капа.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
XXL
Главен материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 100%

Ананас ID

Шифра на производот
VYAMV9DURM

EAN /   код

EAN /   код
8033889967821
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.