0 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
1 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
2 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
3 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
4 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
5 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
6 thumbnail image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем
Selected image for KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем

KAPPA Машки патики Monsi Md 304Shk0-B83 крем

D Sport
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

• ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ: Патиките се направени од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи издржливост и отпорност на секојдневно носење.
• ПРЕПОЗНАТЛИВ ДИЗАЈН: Ексклузивното лого Kappa се издвојува и внесува елемент на брендирана елеганција во секој стил.
• УНИВЕРЗАЛНА БОЈА: Неутралната боја на патиките овозможува лесно комбинирање со различни стилови на облека, што ги прави совршени за секоја пригода.
• СЕСТРАНОСТ: Идеални за различни активности, без разлика дали се работи за спортски активности или секојдневни излегувања, овие патики го следат секој ваш чекор.
• МОДЕРЕН ИЗГЛЕД: Со фокус на трендовскиот дизајн, патиките обезбедуваат современ и атрактивен изглед, со што се издвојуваат.


Kappa Logo Monsi Md машките патики се совршен избор за мажи кои се свесни за својот стил. Со своето препознатливо лого, овие патики додаваат софистициран елемент на секоја облека.

Изработени од квалитетни материјали, овие капа патики обезбедуваат исклучителна удобност и издржливост. Со нивното лого на видно место, тие додаваат допир на автентичност и стил на секој чекор. Бојата на овие патики е неутрална и лесно може да се комбинира со различни модни комбинации.

Без разлика дали ќе изберете спортски или лежерен изглед, овие Kappa Monsi Md машки патики ќе ви дадат модерен и тренди изглед. Со нивниот препознатлив дизајн и квалитетна изработка, тие се вистинскиот избор за мажи кои го ценат стилот, удобноста и квалитетот.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Крем
Сезона
Есен-Зима
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
JHMNVHC5XC

EAN /   код

EAN /   код
8032963962431
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ: Патиките се направени од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи издржливост и отпорност на секојдневно носење.
• ПРЕПОЗНАТЛИВ ДИЗАЈН: Ексклузивното лого Kappa се издвојува и внесува елемент на брендирана елеганција во секој стил.
• УНИВЕРЗАЛНА БОЈА: Неутралната боја на патиките овозможува лесно комбинирање со различни стилови на облека, што ги прави совршени за секоја пригода.
• СЕСТРАНОСТ: Идеални за различни активности, без разлика дали се работи за спортски активности или секојдневни излегувања, овие патики го следат секој ваш чекор.
• МОДЕРЕН ИЗГЛЕД: Со фокус на трендовскиот дизајн, патиките обезбедуваат современ и атрактивен изглед, со што се издвојуваат.


Kappa Logo Monsi Md машките патики се совршен избор за мажи кои се свесни за својот стил. Со своето препознатливо лого, овие патики додаваат софистициран елемент на секоја облека.

Изработени од квалитетни материјали, овие капа патики обезбедуваат исклучителна удобност и издржливост. Со нивното лого на видно место, тие додаваат допир на автентичност и стил на секој чекор. Бојата на овие патики е неутрална и лесно може да се комбинира со различни модни комбинации.

Без разлика дали ќе изберете спортски или лежерен изглед, овие Kappa Monsi Md машки патики ќе ви дадат модерен и тренди изглед. Со нивниот препознатлив дизајн и квалитетна изработка, тие се вистинскиот избор за мажи кои го ценат стилот, удобноста и квалитетот.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Крем
Сезона
Есен-Зима
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
JHMNVHC5XC

EAN /   код

EAN /   код
8032963962431
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.