0 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
1 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
2 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
3 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
4 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
5 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
6 thumbnail image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна
Selected image for KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна

KAPPA патики за момчиња Лого Monsi Md 304V1c0-B00 црна

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Рамни чевли за машки стил на живот

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
SM4OVBKE0O

EAN /   код

EAN /   код
8034020412118
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Рамни чевли за машки стил на живот

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
SM4OVBKE0O

EAN /   код

EAN /   код
8034020412118
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.