Selected image for KAPPA Шорцеви caluso

KAPPA Шорцеви caluso

D Sport
990 ДЕНЗаштеда 297 ДЕН
693ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

KAPPA Шорцеви 4Баскет caluso

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
YM
Тип на производ
Детски Баскет Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
A4EE6C60QL

EAN /   код

EAN /   код
8032067569437
990 ДЕНЗаштеда 297 ДЕН
693ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Шорцеви 4Баскет caluso

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
YM
Тип на производ
Детски Баскет Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
A4EE6C60QL

EAN /   код

EAN /   код
8032067569437
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.