Selected image for KAPPA Спортски Сет  LOGO BALME KID

KAPPA Спортски Сет LOGO BALME KID

2.199 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.539ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
6C14F3AMYU

EAN /   код

EAN /   код
8058127245240
2.199 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.539ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Женски
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
6C14F3AMYU

EAN /   код

EAN /   код
8058127245240
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.