Selected image for KIKKA BOO Греач 3 во 1 Twinny
Ново

KIKKA BOO Греач 3 во 1 Twinny

Loco Croco
2.090 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката.
• Функција за брзо загревање. Загрева млеко во рок од 3 минути.
• Со одделни копчиња за вклучување и исклучување.
• Користи пареа за загревање на млекото.
• Димензии на производот: 18х16х31 cm.
• Димензии на пакувањето: 31х17х19 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
18х16х31 cm

Ананас ID

Шифра на производот
88XSB8TNE9

EAN /   код

EAN /   код
AN39L2BTEZ
2.090 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката.
• Функција за брзо загревање. Загрева млеко во рок од 3 минути.
• Со одделни копчиња за вклучување и исклучување.
• Користи пареа за загревање на млекото.
• Димензии на производот: 18х16х31 cm.
• Димензии на пакувањето: 31х17х19 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
18х16х31 cm

Ананас ID

Шифра на производот
88XSB8TNE9

EAN /   код

EAN /   код
AN39L2BTEZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.