Selected image for KIKKA BOO  Корито Хипо Анатомско 94см, Минт

KIKKA BOO Корито Хипо Анатомско 94см, Минт

1.890ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

КОРИТО ХИПО АНАТОМСКО 94см МИНТ KIKKA BOO
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Вграден анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот:94x50x24см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
94x50x24см.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
Y0WORBK8ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANSLSVC3TF
1.890ДЕН

Опис на производот

КОРИТО ХИПО АНАТОМСКО 94см МИНТ KIKKA BOO
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Вграден анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот:94x50x24см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
94x50x24см.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
Y0WORBK8ZT

EAN /   код

EAN /   код
ANSLSVC3TF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.