Selected image for KIKKA BOO Креветче Dreamy Bear Сиво

KIKKA BOO Креветче Dreamy Bear Сиво

8.790ДЕН

Износ на рата: 1500 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Антрацит

Опис на производот

KIKKA BOO Креветче Dreamy Bear Сиво
• Погоден за деца од раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• 2 нивоа на сон, второто се отстранува со патент.
• Делови со мрежа за подобра вентилација.
• Голем џеб за чување играчки.
• Страничен отвор со патент.
• мека подлога.
• Настрешница 3 во 1 со мрежа за комарци и играчки.
• Движечка подлога за пресоблекување.
• Организатор со џебови за складирање.
• 2 тркала за лесно движење.
• С функција за замавнување.
• Прекрасен дизајн.
• Компактен во преклопена положба.
• Транспортна торба.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
11.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Унисекс
Возраст
0-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
8M7ORSC5S8

EAN /   код

EAN /   код
ANSWXVC4DZ
8.790ДЕН

Износ на рата: 1500 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

KIKKA BOO Креветче Dreamy Bear Сиво
• Погоден за деца од раѓање до 36 месеци.
• Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
• 2 нивоа на сон, второто се отстранува со патент.
• Делови со мрежа за подобра вентилација.
• Голем џеб за чување играчки.
• Страничен отвор со патент.
• мека подлога.
• Настрешница 3 во 1 со мрежа за комарци и играчки.
• Движечка подлога за пресоблекување.
• Организатор со џебови за складирање.
• 2 тркала за лесно движење.
• С функција за замавнување.
• Прекрасен дизајн.
• Компактен во преклопена положба.
• Транспортна торба.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
11.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Унисекс
Возраст
0-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
8M7ORSC5S8

EAN /   код

EAN /   код
ANSWXVC4DZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.