Slike KIKKA BOO Сет четка за заби со 3 дела
Slike KIKKA BOO Сет четка за заби со 3 дела

KIKKA BOO Сет четка за заби со 3 дела

Loco Croco
350ДЕН

Боја:Мента

Информации за испорака

Опис на производот

СЕТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СО 3 ДЕЛА КИКАБУ
• 3 во 1 сет за одржување на хигиената на детето.
• Четки кои се изработени од меки и безбедни материјали.
• Погодни за деца над 3 месеци.
• Димензии на производот: 14x6x6cm.
• Димензии на пакувањето: 25x9x6cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
24LORB5INQ

EAN /   код

EAN /   код
ANC6VVC1PT
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

СЕТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СО 3 ДЕЛА КИКАБУ
• 3 во 1 сет за одржување на хигиената на детето.
• Четки кои се изработени од меки и безбедни материјали.
• Погодни за деца над 3 месеци.
• Димензии на производот: 14x6x6cm.
• Димензии на пакувањето: 25x9x6cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
24LORB5INQ

EAN /   код

EAN /   код
ANC6VVC1PT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.