Selected image for KIKKA BOO  Сет за Нега во Несесер, Минт

KIKKA BOO Сет за Нега во Несесер, Минт

1.290 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Боја:Мента

Опис на производот

СЕТ ЗА НЕГА ВО НЕСЕСЕР МИНТ KIKKA BOO
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7см.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
10x8x7см.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
MUVORE1QU0

EAN /   код

EAN /   код
ANWJSVCCC9
1.290 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 16/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

СЕТ ЗА НЕГА ВО НЕСЕСЕР МИНТ KIKKA BOO
• Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува поголема хигиена.
• Овој комплет ги придружува малите со години со оглед на тоа што е изработен од материјали со највисок квалитет.
• Лесно за носење и чување, во вашата торба, во торбата на бебето, во ранец.. или едноставно да се чува удобно дома.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 10x8x7см.
• Димензии на пакувањето: 11x9x8см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
10x8x7см.
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
MUVORE1QU0

EAN /   код

EAN /   код
ANWJSVCCC9
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.