Selected image for KIKKA BOO Сет Заштитници Големи За Агли

KIKKA BOO Сет Заштитници Големи За Агли

Loco Croco
180ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ ГОЛЕМИ ЗА АГЛИ КИКАБУ
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Силиконските заштитници за маса се со сертифициран квалитет за производи за безбедност.
• Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 4x4x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 13x20x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 4x4x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
TF2OR4LXA1

EAN /   код

EAN /   код
AN1JZVC5IM
180ДЕН

Опис на производот

СЕТ ЗАШТИТНИЦИ ГОЛЕМИ ЗА АГЛИ КИКАБУ
• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом. Силиконските заштитници за маса се со сертифициран квалитет за производи за безбедност.
• Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 4x4x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 13x20x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 4x4x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
TF2OR4LXA1

EAN /   код

EAN /   код
AN1JZVC5IM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.