Slike KIKKA BOO Термометар за корито елефант син
Slike KIKKA BOO Термометар за корито елефант син

KIKKA BOO Термометар за корито елефант син

Loco Croco
260ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ЕЛЕФАНТ ПЛАВ КИКАБУ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 12x9cm.
• Димензии на пакувањето: 20x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
XABOR1KMBJ

EAN /   код

EAN /   код
ANCCXVCUX2
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ЕЛЕФАНТ ПЛАВ КИКАБУ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 12x9cm.
• Димензии на пакувањето: 20x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
XABOR1KMBJ

EAN /   код

EAN /   код
ANCCXVCUX2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.