Slike KIKKA BOO Термометар за корито плејн розев
Slike KIKKA BOO Термометар за корито плејн розев

KIKKA BOO Термометар за корито плејн розев

Loco Croco
300 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
240ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ПЛЕЈН РОЗЕВ КИКАБУ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 12x9cm.
• Димензии на пакувањето: 20x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
WV7ORJ8Q41

EAN /   код

EAN /   код
ANB5YVCJE0
300 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
240ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ТЕРМОМЕТАР ЗА КОРИТО ПЛЕЈН РОЗЕВ КИКАБУ
• Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
• Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол.
• Погоден за деца од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 12x9cm.
• Димензии на пакувањето: 20x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
WV7ORJ8Q41

EAN /   код

EAN /   код
ANB5YVCJE0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.