0 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
1 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
2 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
3 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
4 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
5 thumbnail image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт
Selected image for KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт

KINDERKRAFT Баланс велосипед tove summer минт

Либерта
3.980 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
3.582ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 12/04/2024

Боја:Мента

Опис на производот

Главни предности:

Од 18 месечна возраст

2 практични рачки за носење

Издржлив и лесен - само 2 кг

Лесни тркала од пена отпорни на пробивање

Детски дизајнПомошник при заеднички прошетки

Баланс велосипедот TOVE се карактеризира со својот уникатен дизајн, издржливи, но лесни материјали и мала тежина: само 2 кг. Погоден за деца од 18 месеци до 25 кг. Тоа ќе го поддржи развојот на рамнотежата и моторните вештини преку игра. TOVE е опремен со две рачки за носење за да им олесни на родителите да одат со деца на кои брзо им здосадува. За да се состави велосипедот за рамнотежа, потребни се 3 едноставни чекори за да се подготви за пат. TOVE има прилагодливо седло и рачки што не се лизгаат. Лесните тркала од пена се исто така голем плус - не треба да се надувуваат.Клучни карактеристики:2 рачки за носење

Дете уморно од пешачење и не сака повеќе да вози? Ние го знаеме тоа - затоа велосипедот за балансирање TOVE има дури 2 удобни рачки за носење.Преклопување во 3 чекори

TOVE може да се состави во 3 едноставни чекори. Вашето дете може да вози од моментот откако ќе го извади велосипедот од кутијата.Местење на седиштата

Малите деца растат брзо - за TOVE да му служи на вашето дете што е можно подолго, можете да го прилагодите седлото во голем опсегТркала отпорни на куршуми

Велосипедот за рамнотежа TOVE има лесни тркала од пена кои не треба да се надувуваат. Тие немаат краци, што ја зголемува безбедноста на детето кога учи да вози.Го поддржува развојот на рамнотежа

Растењето со забава е најдобриот начин за учење. Детето одлично ќе се забавува со вас, додека вежба рамнотежа, координација и груби моторни вештини.Материјали

Тркала отпорни на куршуми

Лесни EVA тркала

Тркала отпорни на куршуми

Лесна, издржлива конструкција

Велосипедот е изработен од PP + TPR пластика

Лесна, издржлива конструкција

Меко седло

Направено од ПВЦ

Спецификации

Бренд
KINDERKRAFT

Карактеристики

Боја на производот
Мента

Ананас ID

Шифра на производот
MF30GQ2NO6

EAN /   код

EAN /   код
ANPUC3ED67
3.980 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
3.582ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 12/04/2024

Опис на производот

Главни предности:

Од 18 месечна возраст

2 практични рачки за носење

Издржлив и лесен - само 2 кг

Лесни тркала од пена отпорни на пробивање

Детски дизајнПомошник при заеднички прошетки

Баланс велосипедот TOVE се карактеризира со својот уникатен дизајн, издржливи, но лесни материјали и мала тежина: само 2 кг. Погоден за деца од 18 месеци до 25 кг. Тоа ќе го поддржи развојот на рамнотежата и моторните вештини преку игра. TOVE е опремен со две рачки за носење за да им олесни на родителите да одат со деца на кои брзо им здосадува. За да се состави велосипедот за рамнотежа, потребни се 3 едноставни чекори за да се подготви за пат. TOVE има прилагодливо седло и рачки што не се лизгаат. Лесните тркала од пена се исто така голем плус - не треба да се надувуваат.Клучни карактеристики:2 рачки за носење

Дете уморно од пешачење и не сака повеќе да вози? Ние го знаеме тоа - затоа велосипедот за балансирање TOVE има дури 2 удобни рачки за носење.Преклопување во 3 чекори

TOVE може да се состави во 3 едноставни чекори. Вашето дете може да вози од моментот откако ќе го извади велосипедот од кутијата.Местење на седиштата

Малите деца растат брзо - за TOVE да му служи на вашето дете што е можно подолго, можете да го прилагодите седлото во голем опсегТркала отпорни на куршуми

Велосипедот за рамнотежа TOVE има лесни тркала од пена кои не треба да се надувуваат. Тие немаат краци, што ја зголемува безбедноста на детето кога учи да вози.Го поддржува развојот на рамнотежа

Растењето со забава е најдобриот начин за учење. Детето одлично ќе се забавува со вас, додека вежба рамнотежа, координација и груби моторни вештини.Материјали

Тркала отпорни на куршуми

Лесни EVA тркала

Тркала отпорни на куршуми

Лесна, издржлива конструкција

Велосипедот е изработен од PP + TPR пластика

Лесна, издржлива конструкција

Меко седло

Направено од ПВЦ

Спецификации

Бренд
KINDERKRAFT

Карактеристики

Боја на производот
Мента

Ананас ID

Шифра на производот
MF30GQ2NO6

EAN /   код

EAN /   код
ANPUC3ED67
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.