Selected image for Конектор/Адаптер - Goobay RCA adapter 90C black RCA female - RCA male

Конектор/Адаптер - Goobay RCA adapter 90C black RCA female - RCA male

BDS Electronic
50ДЕН

Опис на производот

RCA женски RCA машки позлатен аголен.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.01 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DOOGSH4AQY

EAN /   код

EAN /   код
ANP3YIKH9K
50ДЕН

Опис на производот

RCA женски RCA машки позлатен аголен.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.01 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DOOGSH4AQY

EAN /   код

EAN /   код
ANP3YIKH9K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.