Selected image for Конектор - Tel-0008 8/8

Конектор - Tel-0008 8/8

BDS Electronic
30ДЕН

Опис на производот

Модуларна спојка РЈ45 Женско-Женско.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Ананас ID

Шифра на производот
D8TK8JTIO6

EAN /   код

EAN /   код
ANLKEZ2WLQ
30ДЕН

Опис на производот

Модуларна спојка РЈ45 Женско-Женско.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.09 kg

Ананас ID

Шифра на производот
D8TK8JTIO6

EAN /   код

EAN /   код
ANLKEZ2WLQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.