Slike KYANA Би фаза и протектор за боја за коса 100 мл.
Ново
Slike KYANA Би фаза и протектор за боја за коса 100 мл.
Ново

KYANA Би фаза и протектор за боја за коса 100 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA би фазата е многу лесен и нежен крем во форма на спреј кој не се одмива.
Ја потхранува сувата и оштетена коса со длабоко навлегување во самото влакно и надополнувајчи ја со елементите кои и се изгувени.
И го враќа здравјето на косата, без да ја отежнува на тежина и ја прави многу лесна за чешлање.
Пред употреба добро потресете го.
Се нанесува на влажна коса.
Не се одмива.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
I5UXONRLEI

EAN /   код

EAN /   код
5206707003824
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA би фазата е многу лесен и нежен крем во форма на спреј кој не се одмива.
Ја потхранува сувата и оштетена коса со длабоко навлегување во самото влакно и надополнувајчи ја со елементите кои и се изгувени.
И го враќа здравјето на косата, без да ја отежнува на тежина и ја прави многу лесна за чешлање.
Пред употреба добро потресете го.
Се нанесува на влажна коса.
Не се одмива.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
I5UXONRLEI

EAN /   код

EAN /   код
5206707003824
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.