Slike KYANA Чоко Шампон 250 мл.
Ново
Slike KYANA Чоко Шампон 250 мл.
Ново

KYANA Чоко Шампон 250 мл.

Premium Professional
150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA чоко шампонот има нежна формула за телемно чистење на косата, која ја враќа стабилноста и сјајот на екстремно оштетената и кревна коса, без да и додава подолнителна тежина.
Благодарение на кератинот, ја штити косата, ја зголемува нејзината отпорност и го намалува ефектот на стареење на косата.
Идеален е за обоена коса.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
8NSXOJE8I8

EAN /   код

EAN /   код
5206707005330
150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA чоко шампонот има нежна формула за телемно чистење на косата, која ја враќа стабилноста и сјајот на екстремно оштетената и кревна коса, без да и додава подолнителна тежина.
Благодарение на кератинот, ја штити косата, ја зголемува нејзината отпорност и го намалува ефектот на стареење на косата.
Идеален е за обоена коса.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
8NSXOJE8I8

EAN /   код

EAN /   код
5206707005330

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.