Slike KYANA Крем за топлинска заштита и исправување на коса 150 мл.
Ново
Slike KYANA Крем за топлинска заштита и исправување на коса 150 мл.
Ново

KYANA Крем за топлинска заштита и исправување на коса 150 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA кремот гарантира апсолутна исправување и долги резултати.
Благодарение на особината за заштитна на косата од влада, кремот ја заштитува косата од електрицитет и ја заштитува на ксоата од високите температури од фенот и пеглата за коса.
Основната состојка од која е изградено е рицинусово масло, која ја прави косата заштитена и ја реконструкира.
Се нанедува рамномерно на измиена коса, со тапкање по целта должина на косата.
Исчешлајте се и исушете ја темено косата со фен и четка.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
MDTXOZKBXG

EAN /   код

EAN /   код
5206707005316
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA кремот гарантира апсолутна исправување и долги резултати.
Благодарение на особината за заштитна на косата од влада, кремот ја заштитува косата од електрицитет и ја заштитува на ксоата од високите температури од фенот и пеглата за коса.
Основната состојка од која е изградено е рицинусово масло, која ја прави косата заштитена и ја реконструкира.
Се нанедува рамномерно на измиена коса, со тапкање по целта должина на косата.
Исчешлајте се и исушете ја темено косата со фен и четка.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
MDTXOZKBXG

EAN /   код

EAN /   код
5206707005316
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.