Slike KYANA Queen Кератин маска за коса 1000 мл.
Ново
Slike KYANA Queen Кератин маска за коса 1000 мл.
Ново

KYANA Queen Кератин маска за коса 1000 мл.

Premium Professional
1.300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Kyana Queen Keratin маската за коса од 1000мл е идеалната терапија за вашата коса.
Со висококвалитетната кератин формула, оваа маска го хидрира, регенерира и обновува косата, оставајќи ја мека, блескава и здрава.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
BMSXOS7QMC

EAN /   код

EAN /   код
5206707005569
1.300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Kyana Queen Keratin маската за коса од 1000мл е идеалната терапија за вашата коса.
Со висококвалитетната кератин формула, оваа маска го хидрира, регенерира и обновува косата, оставајќи ја мека, блескава и здрава.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
BMSXOS7QMC

EAN /   код

EAN /   код
5206707005569

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.