Slike KYANA Queen Лак за коса 500 мл.
Ново
Slike KYANA Queen Лак за коса 500 мл.
Ново

KYANA Queen Лак за коса 500 мл.

Premium Professional
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Queen е лакот за коса има висококвалитеткна формула која обезбедува фиксирање на косата и природен изглед.
И нуди одличен волумен на косата, оставајќи ја со сјај преку текот на целиот ден.
Додадете го KYANA лакот за коса QUeen во вашата рутина за стилска перфекција и контрола на косата.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
56UXO8IEAW

EAN /   код

EAN /   код
5206707005712
450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Queen е лакот за коса има висококвалитеткна формула која обезбедува фиксирање на косата и природен изглед.
И нуди одличен волумен на косата, оставајќи ја со сјај преку текот на целиот ден.
Додадете го KYANA лакот за коса QUeen во вашата рутина за стилска перфекција и контрола на косата.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
56UXO8IEAW

EAN /   код

EAN /   код
5206707005712

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.