Slike KYANA Течен лак за коса ETERNITY 200 мл.
Ново
Slike KYANA Течен лак за коса ETERNITY 200 мл.
Ново

KYANA Течен лак за коса ETERNITY 200 мл.

Premium Professional
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Течен Лак ќе биде вашиот секојдневен спасител за совршен стил.
Овој висококвалитетен течен лак придонесува долготрајно одржување на вашиот стил и одличен сјај, без да додава тежина на вашата фризура.
Нанесете го лесно и уживајте во стабилноста и сјајот кои го дава KYANA Течниот Лак Eternity.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
1UTXOLUUBB

EAN /   код

EAN /   код
5206707005811
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Течен Лак ќе биде вашиот секојдневен спасител за совршен стил.
Овој висококвалитетен течен лак придонесува долготрајно одржување на вашиот стил и одличен сјај, без да додава тежина на вашата фризура.
Нанесете го лесно и уживајте во стабилноста и сјајот кои го дава KYANA Течниот Лак Eternity.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
1UTXOLUUBB

EAN /   код

EAN /   код
5206707005811
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.