Slike KYANA Восок за коса Пајажина KING 100 мл.
Ново
Slike KYANA Восок за коса Пајажина KING 100 мл.
Ново

KYANA Восок за коса Пајажина KING 100 мл.

Premium Professional
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA восокот за коса од новата линија на KING и дава одлична форма на сашата коса, следејќи ги иновотивните стилски трендови.
Нуди целосна контрола на косата и ја стилизира, давајќи и мат сјај.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
VESXOG0U8H

EAN /   код

EAN /   код
5206707005149
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA восокот за коса од новата линија на KING и дава одлична форма на сашата коса, следејќи ги иновотивните стилски трендови.
Нуди целосна контрола на косата и ја стилизира, давајќи и мат сјај.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
VESXOG0U8H

EAN /   код

EAN /   код
5206707005149
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.