Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml
Slike LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml

LA ROCHE POSAY Крем за лице Toleirane Sensitive Течност 40 ml

Anni Farm
1.305ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Течноста La Roche-Posay Toleriane Sensitive е наменета за чувствителна мешана кожа која предизвикува чувство на затегнатост, печење, сувост и црвенило. Содржи глицерин кој ја хидрира, обновува и заштитува бариерата на кожата. Витаминот Б3 интензивно смирува, додека термалната вода La Roche-Posay ги смирува и намалува иритациите на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Нанесете на лицето и вратот наутро и навечер.
Состојки
aqua / water, caprylic/capric triglyceride, glycerin, propanediol, pentylene glycol, niacinamide, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, caprylyl glycol, citric acid, xanthan gum

Тежина

Волумен
40 ml

Ананас ID

Шифра на производот
DSE7CKCNFH

EAN /   код

EAN /   код
3337875588676
1.305ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Течноста La Roche-Posay Toleriane Sensitive е наменета за чувствителна мешана кожа која предизвикува чувство на затегнатост, печење, сувост и црвенило. Содржи глицерин кој ја хидрира, обновува и заштитува бариерата на кожата. Витаминот Б3 интензивно смирува, додека термалната вода La Roche-Posay ги смирува и намалува иритациите на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Нанесете на лицето и вратот наутро и навечер.
Состојки
aqua / water, caprylic/capric triglyceride, glycerin, propanediol, pentylene glycol, niacinamide, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, caprylyl glycol, citric acid, xanthan gum

Тежина

Волумен
40 ml

Ананас ID

Шифра на производот
DSE7CKCNFH

EAN /   код

EAN /   код
3337875588676

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.