Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml
Slike LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml

LA ROCHE POSAY Мелем за тело Cicaplast Baume B5 100 ml

Anni Farm
1.194ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Смирувачкиот мелем кој повеќекратно ја регенерира кожата е особено наменет за реставрација на чувствителна кожа по иритирачки дерматитис и епидермални промени. Погоден е за употреба на сува, иритирана кожа на возрасни, деца и бебиња. Може да се нанесува на телото, лицето и усните. Мелемот Цикапласт има троен ефект: обезбедува оптимално обновување на кожата, ги смирува сувите, иритираните области, а неговата богата, хранлива текстура ги спречува бактериите да се залепат и обезбедува заштита на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
100 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Како да се користи
Naneti dva puta dnevno na prethodno očišćenu i osušenu kožu. Može se obilno nanositi. Može se nanositi na telo, lice i usne. Izbegavati područje oko očiju.
Без суровост
Не
Состојки
Аква / вода, хидрогениран полиизобутен, диметикон, глицерин, путер од путер од путер / шеа, пантенол, бутилен гликол, алуминиум скроб ium сулфат, динатриум едта, бакар глуконат, ацетилиран гликол стеарат, полиглицерил-4 изостеарат, натриум бензоат, феноксиетанол, хлорхексидин диглуконат, ci 77891 / титаниум диоксид

Ананас ID

Шифра на производот
X886CXL4AL

EAN /   код

EAN /   код
3337875816847
1.194ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Смирувачкиот мелем кој повеќекратно ја регенерира кожата е особено наменет за реставрација на чувствителна кожа по иритирачки дерматитис и епидермални промени. Погоден е за употреба на сува, иритирана кожа на возрасни, деца и бебиња. Може да се нанесува на телото, лицето и усните. Мелемот Цикапласт има троен ефект: обезбедува оптимално обновување на кожата, ги смирува сувите, иритираните области, а неговата богата, хранлива текстура ги спречува бактериите да се залепат и обезбедува заштита на кожата.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
100 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Како да се користи
Naneti dva puta dnevno na prethodno očišćenu i osušenu kožu. Može se obilno nanositi. Može se nanositi na telo, lice i usne. Izbegavati područje oko očiju.
Без суровост
Не
Состојки
Аква / вода, хидрогениран полиизобутен, диметикон, глицерин, путер од путер од путер / шеа, пантенол, бутилен гликол, алуминиум скроб ium сулфат, динатриум едта, бакар глуконат, ацетилиран гликол стеарат, полиглицерил-4 изостеарат, натриум бензоат, феноксиетанол, хлорхексидин диглуконат, ci 77891 / титаниум диоксид

Ананас ID

Шифра на производот
X886CXL4AL

EAN /   код

EAN /   код
3337875816847

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.