Selected image for LA ROCHE POSAY Сет Effaclar рутински Duo (+) Крем 40 ml + Гел за чистење 200 ml

LA ROCHE POSAY Сет Effaclar рутински Duo (+) Крем 40 ml + Гел за чистење 200 ml

2.705 ДЕНЗаштеда 541 ДЕН
2.164ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Целосна нега против поизразени неправилности со тројно дејство. Смирувачкиот гел за термална вода La Roche-Posay нежно ја чисти кожата, ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум, оставајќи ја кожата свежа и чиста. Обединувачката корективна нега ги намалува неправилностите, ги отпушува порите и го спречува појавувањето на црвени и кафени дамки на кожата. Веднаш ги намалува флеките, како и црвените и кафените дамки. Тенот е природно изедначен, без ефект на маска. По 8 дена, неправилностите беа значително намалени. По 4 недели, порите се незатнати, а текстурата на кожата е пофина.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Гел: пена помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето со нежно масирање на кожата. Исплакнете темелно. Крем: се нанесува на целото лице наутро и/или навечер, по чистење со гел Effaclar. Одлична основа за производи за шминка La Roche-Posay.

Ананас ID

Шифра на производот
4XREFDDVG2

EAN /   код

EAN /   код
5902503729844
2.705 ДЕНЗаштеда 541 ДЕН
2.164ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Целосна нега против поизразени неправилности со тројно дејство. Смирувачкиот гел за термална вода La Roche-Posay нежно ја чисти кожата, ги отстранува нечистотиите и вишокот на себум, оставајќи ја кожата свежа и чиста. Обединувачката корективна нега ги намалува неправилностите, ги отпушува порите и го спречува појавувањето на црвени и кафени дамки на кожата. Веднаш ги намалува флеките, како и црвените и кафените дамки. Тенот е природно изедначен, без ефект на маска. По 8 дена, неправилностите беа значително намалени. По 4 недели, порите се незатнати, а текстурата на кожата е пофина.

Спецификации

Бренд
LA ROCHE POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела
Како да се користи
Гел: пена помеѓу влажните дланки и нанесете на лицето со нежно масирање на кожата. Исплакнете темелно. Крем: се нанесува на целото лице наутро и/или навечер, по чистење со гел Effaclar. Одлична основа за производи за шминка La Roche-Posay.

Ананас ID

Шифра на производот
4XREFDDVG2

EAN /   код

EAN /   код
5902503729844
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.