Selected image for LACALUT White&repair медицинска паста за заби , 75 ml

LACALUT White&repair медицинска паста за заби , 75 ml

210ДЕН

Опис на производот

LACALUT Аktiv со својата единствена формула на активни состојки, забележително ја зацврстува гингивата и докажано го спречува развојот на пародонтопатија, а воедно штити од кариес.
Ефикасноста на оваа паста е клинички докажана.

Спецификации

Бренд
LACALUT

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IFV6XCAIY0

EAN /   код

EAN /   код
4016369541951
210ДЕН

Опис на производот

LACALUT Аktiv со својата единствена формула на активни состојки, забележително ја зацврстува гингивата и докажано го спречува развојот на пародонтопатија, а воедно штити од кариес.
Ефикасноста на оваа паста е клинички докажана.

Спецификации

Бренд
LACALUT

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IFV6XCAIY0

EAN /   код

EAN /   код
4016369541951
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.