Selected image for LAROCHE-POSAY Гел  400ml lipikar

LAROCHE-POSAY Гел 400ml lipikar

900ДЕН

Опис на производот

Без сапун, без парабени.
Нежно ја чисти и штити чувствителната кожа на целото семејство.
Ја одржува физиолошката pH вредност на кожата.
Не ги пецка очите.
Чувствителна и сува кожа на целото семејство.
Бебиња, деца и возрасни.
Погодно за скалпот на бебињата и интимниот предел.
Содржи смирувачки ниацинамид и карите масло што ги враќа липидите за обнова на бариерата на кожата.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FPREFMPK5L

EAN /   код

EAN /   код
3337872418785
900ДЕН

Опис на производот

Без сапун, без парабени.
Нежно ја чисти и штити чувствителната кожа на целото семејство.
Ја одржува физиолошката pH вредност на кожата.
Не ги пецка очите.
Чувствителна и сува кожа на целото семејство.
Бебиња, деца и возрасни.
Погодно за скалпот на бебињата и интимниот предел.
Содржи смирувачки ниацинамид и карите масло што ги враќа липидите за обнова на бариерата на кожата.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
FPREFMPK5L

EAN /   код

EAN /   код
3337872418785
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.