Slike LAROCHE-POSAY Крема за миење лице 200ml effaclar
Slike LAROCHE-POSAY Крема за миење лице 200ml effaclar

LAROCHE-POSAY Крема за миење лице 200ml effaclar

ПЗУ Аптека Полин
1.345ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Смирувачка хидратантна крема за миење на лицето.
Нежно ја чисти, прочистува, смирува кожата и го враќа чувството на пријатност.
За мрсна кожа ослабена со производите за нега кои ја исушуваат кожата.
Испитано под дерматолошки надзор во комбинација со препарати кои прекумерно ја сушат кожата.
Некомедогено.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Ананас ID

Шифра на производот
JTREF1D0TT

EAN /   код

EAN /   код
3337875398961
1.345ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Смирувачка хидратантна крема за миење на лицето.
Нежно ја чисти, прочистува, смирува кожата и го враќа чувството на пријатност.
За мрсна кожа ослабена со производите за нега кои ја исушуваат кожата.
Испитано под дерматолошки надзор во комбинација со препарати кои прекумерно ја сушат кожата.
Некомедогено.

Спецификации

Бренд
LAROCHE-POSAY

Ананас ID

Шифра на производот
JTREF1D0TT

EAN /   код

EAN /   код
3337875398961
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.