Selected image for LEA Анти-акни тоник со чајно дрво есенцијално масло, 130ml

LEA Анти-акни тоник со чајно дрво есенцијално масло, 130ml

405ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Тоник со масло од чајно дрво има антибактериско и антифунгално дејство. Помага при лекување на мозолчиња од акни и нивно формирање. Промовира заздравување на кожата. Аплицирајте навечер

Спецификации

Бренд
LEA

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
I43SPOT7N1

EAN /   код

EAN /   код
5310125001765
405ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Тоник со масло од чајно дрво има антибактериско и антифунгално дејство. Помага при лекување на мозолчиња од акни и нивно формирање. Промовира заздравување на кожата. Аплицирајте навечер

Спецификации

Бренд
LEA

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Ананас ID

Шифра на производот
I43SPOT7N1

EAN /   код

EAN /   код
5310125001765
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.