Slike LEA Лосион против акни klindamicin 120ml
Slike LEA Лосион против акни klindamicin 120ml

LEA Лосион против акни klindamicin 120ml

Anni Farm
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Lea® лосион против акни делува долготрајно и длабоко во кожата. Го спречува создавањето на акни и митесери на кожата. Ги суши настанатите акни и го отстранува вишокот на масни материи што се создаваат во кожата во текот на денот.
Употреба:
Се нанесува на чиста кожа, неколку пати на ден. За подобар ефект се препорачува навечер, после чистењето на лицето со овој лосион да се нанесе Lea® гел против акни.

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
FSH6C5UEZ4

EAN /   код

EAN /   код
5319990141088
260ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Lea® лосион против акни делува долготрајно и длабоко во кожата. Го спречува создавањето на акни и митесери на кожата. Ги суши настанатите акни и го отстранува вишокот на масни материи што се создаваат во кожата во текот на денот.
Употреба:
Се нанесува на чиста кожа, неколку пати на ден. За подобар ефект се препорачува навечер, после чистењето на лицето со овој лосион да се нанесе Lea® гел против акни.

Спецификации

Бренд
LEA

Ананас ID

Шифра на производот
FSH6C5UEZ4

EAN /   код

EAN /   код
5319990141088
Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Лосион против акни klindamicin 120ml
LEA Лосион против акни klindamicin 120ml
245ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
LEA Лосион против акни klindamicin 120ml
LEA Лосион против акни klindamicin 120ml
245ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.