Slike LEK-SANDOZ Ацц 600 шумливи таблети
Slike LEK-SANDOZ Ацц 600 шумливи таблети

LEK-SANDOZ Ацц 600 шумливи таблети

Anni Farm
270ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
АЦЦ 600 содржи ацетилцистеин, којшто при воспаление на дишните патишта ја намалува густината на настанатиот секрет, со што го олеснува искашлувањето.
АЦЦ 600 се користи за лекување акутни и хронични заболувања на дишните органи (на пр.кашлица), проследени со густ и вискозен секрет.

Спецификации

Бренд
LEK-SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MY6NU19VMF

EAN /   код

EAN /   код
4030855471157
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
АЦЦ 600 содржи ацетилцистеин, којшто при воспаление на дишните патишта ја намалува густината на настанатиот секрет, со што го олеснува искашлувањето.
АЦЦ 600 се користи за лекување акутни и хронични заболувања на дишните органи (на пр.кашлица), проследени со густ и вискозен секрет.

Спецификации

Бренд
LEK-SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MY6NU19VMF

EAN /   код

EAN /   код
4030855471157

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.