Slike LEK SANDOZ Прашок за кожа 10 g baneocin pulvis
Slike LEK SANDOZ Прашок за кожа 10 g baneocin pulvis

LEK SANDOZ Прашок за кожа 10 g baneocin pulvis

Anni Farm
190ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Прашокот за кожа Baneocin е антибактериски лек кој се нанесува на кожата, уништувајќи одредени бактерии кои предизвикуваат кожни болести.
ШТО Е БАНЕОЦИН ПУДР ЗА КОЖА И ЗА ШТО СЕ УПОТРЕБУВА
Банеоцин кожен прав е антибактериски лек кој се нанесува на кожата. Работи така што уништува одредени бактерии кои предизвикуваат кожни заболувања.
Кожниот прав Baneocin се користи во:
- третман на одредени кожни инфекции и чиреви;
- третман на егзема и суперинфицирани изгореници;

Спецификации

Бренд
LEK SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K17MU88GJY

EAN /   код

EAN /   код
9088880489956
190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Прашокот за кожа Baneocin е антибактериски лек кој се нанесува на кожата, уништувајќи одредени бактерии кои предизвикуваат кожни болести.
ШТО Е БАНЕОЦИН ПУДР ЗА КОЖА И ЗА ШТО СЕ УПОТРЕБУВА
Банеоцин кожен прав е антибактериски лек кој се нанесува на кожата. Работи така што уништува одредени бактерии кои предизвикуваат кожни заболувања.
Кожниот прав Baneocin се користи во:
- третман на одредени кожни инфекции и чиреви;
- третман на егзема и суперинфицирани изгореници;

Спецификации

Бренд
LEK SANDOZ

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
K17MU88GJY

EAN /   код

EAN /   код
9088880489956

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.