0 thumbnail image for LISTERINE Total Care течност за плакнење 250мл
1 thumbnail image for LISTERINE Total Care течност за плакнење 250мл
Selected image for LISTERINE Total Care течност за плакнење 250мл
Selected image for LISTERINE Total Care течност за плакнење 250мл

LISTERINE Total Care течност за плакнење 250мл

248ДЕН

Боја:Виолетова

Опис на производот

Listerine Total Care миењето на устата е уникатен производ од линијата за орална хигиена на Listerine кој ги чисти и штити забите со 6 придобивки за здравјето на целата уста. Исто така ја спречува појавата на забен камен и ја одржува природната белина на забите. Ги зајакнува забите од кариес и овозможува заштита на свеж здив до 24 часа. Со користење на Listerine Liquid добивате поголема покриеност на забите и помеѓу непцата отколку само со користење на четки за заби и конец.

Спецификации

Бренд
LISTERINE

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg
Ширина
76 mm
Длабочина
39 mm
Висина
175 mm

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Без суровост
Не
Состојки
Аква, сорбитол, пропилен гликол, Полоксарнер 407, натриум лаурил сулфат, арома, еукалиптол, цинк хлорид, бензоева киселина, натриум бензоат, метил салицилат, Тимол, натриум сахарин, натриум флуорид, ментол, сукралоза, Cl 16035, Cl 42090.

Ананас ID

Шифра на производот
FR0SPJAXTI

EAN /   код

EAN /   код
3574660415483
248ДЕН

Опис на производот

Listerine Total Care миењето на устата е уникатен производ од линијата за орална хигиена на Listerine кој ги чисти и штити забите со 6 придобивки за здравјето на целата уста. Исто така ја спречува појавата на забен камен и ја одржува природната белина на забите. Ги зајакнува забите од кариес и овозможува заштита на свеж здив до 24 часа. Со користење на Listerine Liquid добивате поголема покриеност на забите и помеѓу непцата отколку само со користење на четки за заби и конец.

Спецификации

Бренд
LISTERINE

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg
Ширина
76 mm
Длабочина
39 mm
Висина
175 mm

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Без суровост
Не
Состојки
Аква, сорбитол, пропилен гликол, Полоксарнер 407, натриум лаурил сулфат, арома, еукалиптол, цинк хлорид, бензоева киселина, натриум бензоат, метил салицилат, Тимол, натриум сахарин, натриум флуорид, ментол, сукралоза, Cl 16035, Cl 42090.

Ананас ID

Шифра на производот
FR0SPJAXTI

EAN /   код

EAN /   код
3574660415483
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.