Selected image for LOCO CROCO Музичка Играчка Девојка на Мотор
Ново

LOCO CROCO Музичка Играчка Девојка на Мотор

Loco Croco
550 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
440ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Забавно учење и стимулирање на сите сетила.
• Играчка која со сигурност ќе го привлече вниманието кај дечињата.
• Музички и светлосни сигнали.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 23x17x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 24x15x12 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
23x17x10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
Z9XSBPMZDA

EAN /   код

EAN /   код
ANOFL2BC66
550 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
440ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Забавно учење и стимулирање на сите сетила.
• Играчка која со сигурност ќе го привлече вниманието кај дечињата.
• Музички и светлосни сигнали.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 23x17x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 24x15x12 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
23x17x10 cm

Ананас ID

Шифра на производот
Z9XSBPMZDA

EAN /   код

EAN /   код
ANOFL2BC66
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.