0 thumbnail image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
1 thumbnail image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
2 thumbnail image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
3 thumbnail image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
4 thumbnail image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
Selected image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
Selected image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
Selected image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
Selected image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво
Selected image for LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво

LOCO CROCO Седиште Дино темно сиво

4.690ДЕН

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Боја:Сива

Опис на производот

• Седиште:
• Наменето за деца од 9 kg. до 36 kg. (Приближно од 9 месеци до 11 години).
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
• Мек и удобен материјал.
• 2 висински положби на сигурносниот систем.
• Потпирач за рака.
• Димензии на производот: 45x67x40 cm.
• Димензии на седишниот дел: 26x32x60 cm.
• Бустер:
• Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно од 4 до 11 години).
• Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
• Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
• Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
• Димензии на бустерот: 45x35x15 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
6.85 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
Од 9 месеци до 11 години

Ананас ID

Шифра на производот
XRRMQWTLP5

EAN /   код

EAN /   код
ANHCMJQLM7
4.690ДЕН

Износ на рата: 800 ДЕН

Ратата е од информативен карактер

info icon
nlb-svg

Опис на производот

• Седиште:
• Наменето за деца од 9 kg. до 36 kg. (Приближно од 9 месеци до 11 години).
• 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
• Мек и удобен материјал.
• 2 висински положби на сигурносниот систем.
• Потпирач за рака.
• Димензии на производот: 45x67x40 cm.
• Димензии на седишниот дел: 26x32x60 cm.
• Бустер:
• Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно од 4 до 11 години).
• Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
• Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
• Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
• Димензии на бустерот: 45x35x15 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
6.85 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
Од 9 месеци до 11 години

Ананас ID

Шифра на производот
XRRMQWTLP5

EAN /   код

EAN /   код
ANHCMJQLM7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.