Selected image for LOCO CROCO Сет за Боење Брод
Ново

LOCO CROCO Сет за Боење Брод

Loco Croco
300 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
240ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Совршена активност на децата додека ја градат својата креативност.
• Сет за боење составен од керамички круг за боење, темперни бои и четка.
• Димензии на производот: 11x11x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x19x2 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
11x11x2 cm
Број на парчиња во пакувањето
керамички круг за боење, темперни бои и четка

Ананас ID

Шифра на производот
5RXSBXX65B

EAN /   код

EAN /   код
ANHFL2B8SI
300 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
240ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Совршена активност на децата додека ја градат својата креативност.
• Сет за боење составен од керамички круг за боење, темперни бои и четка.
• Димензии на производот: 11x11x2 cm.
• Димензии на пакувањето: 22x19x2 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
11x11x2 cm
Број на парчиња во пакувањето
керамички круг за боење, темперни бои и четка

Ананас ID

Шифра на производот
5RXSBXX65B

EAN /   код

EAN /   код
ANHFL2B8SI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.