Selected image for LOCO CROCO Скара на Тркалца
Ново

LOCO CROCO Скара на Тркалца

Loco Croco
500 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Количката се движи со помош на универзалното тркало кое може да оди по волја, прекрасна музика и кул светла.
• Производот користи батерии 3 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето : 25x22x18 cm.
• Димензии на производот: 22x18x10 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
25x22x18 cm

Ананас ID

Шифра на производот
Y1YSB8CCTH

EAN /   код

EAN /   код
AN2GL2BVQJ
500 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Количката се движи со помош на универзалното тркало кое може да оди по волја, прекрасна музика и кул светла.
• Производот користи батерии 3 x 1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето : 25x22x18 cm.
• Димензии на производот: 22x18x10 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
25x22x18 cm

Ананас ID

Шифра на производот
Y1YSB8CCTH

EAN /   код

EAN /   код
AN2GL2BVQJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.