Selected image for LOCO CROCO Зајче со лулашка

LOCO CROCO Зајче со лулашка

340ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Влезете во светот на бесконечната забава и детска радост.
• Создадете своја приказна за ова слатко зајче.
• Сетот се состои од зајче, лулашка, кученце, тропка, цуцла и шишенца.
• Наменето за деца над 3 години.
• Димензии на пакувањето: 19x14х10см.
• Димензии на производот: 9x8x4см.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
WZ0NJPAE2O

EAN /   код

EAN /   код
ANOYD9IKSH
340ДЕН

Опис на производот

• Влезете во светот на бесконечната забава и детска радост.
• Создадете своја приказна за ова слатко зајче.
• Сетот се состои од зајче, лулашка, кученце, тропка, цуцла и шишенца.
• Наменето за деца над 3 години.
• Димензии на пакувањето: 19x14х10см.
• Димензии на производот: 9x8x4см.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
0.61 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
WZ0NJPAE2O

EAN /   код

EAN /   код
ANOYD9IKSH
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.