Slike LOGONA Паста за заби екстра фреш со органско нане
Slike LOGONA Паста за заби екстра фреш со органско нане

LOGONA Паста за заби екстра фреш со органско нане

ЛОГОНА
235ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

За долготраен свеж здив
Со минерални абразиви
Без синтетички бои
Без глутен и без микропластика
Количина: 75 ml

Спецификации

Бренд
LOGONA

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
991LYX1VDY

EAN /   код

EAN /   код
4017645042247
235ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

За долготраен свеж здив
Со минерални абразиви
Без синтетички бои
Без глутен и без микропластика
Количина: 75 ml

Спецификации

Бренд
LOGONA

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
991LYX1VDY

EAN /   код

EAN /   код
4017645042247
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.