0 thumbnail image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget
1 thumbnail image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget
2 thumbnail image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget
Selected image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget
Selected image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget
Selected image for Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget

Машки чевли COPPERMINER Gaebris Teget

D Sport
6.599 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
5.279ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
X6PNVXIP5G

EAN /   код

EAN /   код
2000017135649
6.599 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
5.279ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Зимските чевли од брендот Copperminer со технологија Water Proof ги прават обувките водоотпорни, при што стапалото дише и ја исфрла вишокот на влага преку мембраната, што е предизвикано од потење на стапалата, одржувајќи удобна температура.

Спецификации

Бренд
Copperminer

Тежина и димензии

Тежина
0.91 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Тегет
Сезона
Есен-Зима
Големина
44
Поводот
Активности во природа / Зимски опсег

Ананас ID

Шифра на производот
X6PNVXIP5G

EAN /   код

EAN /   код
2000017135649
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.