0 thumbnail image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
1 thumbnail image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
2 thumbnail image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
3 thumbnail image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
4 thumbnail image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
Selected image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
Selected image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
Selected image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
Selected image for MCS Куфер V305 црн L 76cm
Selected image for MCS Куфер V305 црн L 76cm

MCS Куфер V305 црн L 76cm

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.320 ДЕНЗаштеда 3.659 ДЕН
3.661ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Материјал: Полипропилен 100%
Димензии: 76x52x32cm

Спецификации

Бренд
MCS

Тежина и димензии

Тежина
3.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Земја на потекло
Турција
Големина
520/320/760мм
Материјал
Полипропилен

Ананас ID

Шифра на производот
GJ683U0PQ1

EAN /   код

EAN /   код
AN41SY1F2F
7.320 ДЕНЗаштеда 3.659 ДЕН
3.661ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Материјал: Полипропилен 100%
Димензии: 76x52x32cm

Спецификации

Бренд
MCS

Тежина и димензии

Тежина
3.25 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс
Земја на потекло
Турција
Големина
520/320/760мм
Материјал
Полипропилен

Ананас ID

Шифра на производот
GJ683U0PQ1

EAN /   код

EAN /   код
AN41SY1F2F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.