Selected image for MEDELA Цуцла За Шише S

MEDELA Цуцла За Шише S

460ДЕН

Опис на производот

Саlma – калма цуцла
Специјално дизајнирана цуцла за поддршка на мајките посветени на доењето.
Ова револуционерно откритие им помага на бебињата да го оддржат нивниот природен процес на цицање и го олеснува преодот од исхрана на шише назад кон доење од мајката.

Спецификации

Бренд
MEDELA

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DNV6XS7U0P

EAN /   код

EAN /   код
7612367014038
460ДЕН

Опис на производот

Саlma – калма цуцла
Специјално дизајнирана цуцла за поддршка на мајките посветени на доењето.
Ова револуционерно откритие им помага на бебињата да го оддржат нивниот природен процес на цицање и го олеснува преодот од исхрана на шише назад кон доење од мајката.

Спецификации

Бренд
MEDELA

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DNV6XS7U0P

EAN /   код

EAN /   код
7612367014038
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.