Slike MEDELA Пурелан крем за гради , 37 g
Slike MEDELA Пурелан крем за гради , 37 g

MEDELA Пурелан крем за гради , 37 g

ПЗУ Аптека Полин
795ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

100 % чист ланолин за природна нега за осетливи и суви брадавици, хипо-алергена и без вештачки адитиви и конзерванси.
Идеална крема која ги штити брадавиците од сушење за време на бременост, доењето и лактација и помага да се надополни природната маснотија која е намалена со честото доење.
Нема потреба од отстранување пред доењето.
Не остава траги на облеката.
Пурелан кремата е многу безбедна, може да се користи и за сува бебешка кожа(пр.кај потсечени усни и суви ноздрви при прекумерено секнење при настинка).

Спецификации

Бренд
MEDELA

Ананас ID

Шифра на производот
6CW6XUGH9H

EAN /   код

EAN /   код
7612367073073
795ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

100 % чист ланолин за природна нега за осетливи и суви брадавици, хипо-алергена и без вештачки адитиви и конзерванси.
Идеална крема која ги штити брадавиците од сушење за време на бременост, доењето и лактација и помага да се надополни природната маснотија која е намалена со честото доење.
Нема потреба од отстранување пред доењето.
Не остава траги на облеката.
Пурелан кремата е многу безбедна, може да се користи и за сува бебешка кожа(пр.кај потсечени усни и суви ноздрви при прекумерено секнење при настинка).

Спецификации

Бренд
MEDELA

Ананас ID

Шифра на производот
6CW6XUGH9H

EAN /   код

EAN /   код
7612367073073
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.