Slike MEDEX Прополис спреј-распрскувач 30мл.- алкохолна основа
Ново
Slike MEDEX Прополис спреј-распрскувач 30мл.- алкохолна основа
Ново

MEDEX Прополис спреј-распрскувач 30мл.- алкохолна основа

ТЕКСТИЛ
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Природен пчелен производ за заштита на усната шуплина на алкохолна база за возрасни.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
UHTU6ZBIG0

EAN /   код

EAN /   код
3838988320240
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Природен пчелен производ за заштита на усната шуплина на алкохолна база за возрасни.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
UHTU6ZBIG0

EAN /   код

EAN /   код
3838988320240

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.