Selected image for Метална лулашка за деца, Комбинирана, 400x139x203 cm

Метална лулашка за деца, Комбинирана, 400x139x203 cm

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
7.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Лулашките за деца се незаменлив реквизит за играње на игралишта и подеднакво во градината на вашиот дом. Комбинираната нишалка со неколку уреди нуди и повеќе занимања.

Оваа лулашка е опремена со единечна нишалка и двојна нишалка и е погодна за играње на едно или повеќе деца. Совршено е за активна игра на децата на свеж воздух каде што можат да се рекреираат, да се забавуваат и никогаш да не им здосадуваат. Испораката вклучува цврста метална конструкција и прилагодливо седиште.

Спецификации

Бренд
ARANEA TOYS

Тежина и димензии

Тежина
26 kg
Тежина
26 kg
Ширина
170 mm
Длабочина
340 mm
Висина
1390 mm

Ананас ID

Шифра на производот
9HMD2DEA9L

EAN /   код

EAN /   код
3850223156025
7.500 ДЕНЗаштеда 1.510 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 09/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Лулашките за деца се незаменлив реквизит за играње на игралишта и подеднакво во градината на вашиот дом. Комбинираната нишалка со неколку уреди нуди и повеќе занимања.

Оваа лулашка е опремена со единечна нишалка и двојна нишалка и е погодна за играње на едно или повеќе деца. Совршено е за активна игра на децата на свеж воздух каде што можат да се рекреираат, да се забавуваат и никогаш да не им здосадуваат. Испораката вклучува цврста метална конструкција и прилагодливо седиште.

Спецификации

Бренд
ARANEA TOYS

Тежина и димензии

Тежина
26 kg
Тежина
26 kg
Ширина
170 mm
Длабочина
340 mm
Висина
1390 mm

Ананас ID

Шифра на производот
9HMD2DEA9L

EAN /   код

EAN /   код
3850223156025
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.