Slike MILUPA Млечна формула за доенчиња 400 gr. Aptamil lactose free fl
Slike MILUPA Млечна формула за доенчиња 400 gr. Aptamil lactose free fl

MILUPA Млечна формула за доенчиња 400 gr. Aptamil lactose free fl

Anni Farm
665ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Не е соодветна за доенчиња со галактоземија
Од раѓање
ДХА
Без лактоза
Пакување: 400 г

Спецификации

Бренд
MILUPA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
H9A9U2LLDX

EAN /   код

EAN /   код
8712400718066
665ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Не е соодветна за доенчиња со галактоземија
Од раѓање
ДХА
Без лактоза
Пакување: 400 г

Спецификации

Бренд
MILUPA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
H9A9U2LLDX

EAN /   код

EAN /   код
8712400718066
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.