Slike MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг
Slike MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг

MORANDO Храна за кучиња - крокети 10кг

СТ-КОМПАНИ ДООЕЛ
1.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за кучиња - крокети со говедско месо.
Состав: житарици, месо и месни преработки 27%, масло и масти, минерали, квасец.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Сува

Ананас ID

Шифра на производот
7R45HXBJKQ

EAN /   код

EAN /   код
8007520010177
1.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за кучиња - крокети со говедско месо.
Состав: житарици, месо и месни преработки 27%, масло и масти, минерали, квасец.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Сува

Ананас ID

Шифра на производот
7R45HXBJKQ

EAN /   код

EAN /   код
8007520010177

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.