Slike MORANDO Паштета за мачки со лосос 100г
Slike MORANDO Паштета за мачки со лосос 100г

MORANDO Паштета за мачки со лосос 100г

СТ-КОМПАНИ ДООЕЛ
52ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за мачки со лосос.
Состав: месо и месни преработки 50%, минерали.
Производот е спремен за употреба.
Да се чува на суво и ладно место.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Влажна

Ананас ID

Шифра на производот
4M45H4MJC9

EAN /   код

EAN /   код
8007520013017
52ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за мачки со лосос.
Состав: месо и месни преработки 50%, минерали.
Производот е спремен за употреба.
Да се чува на суво и ладно место.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Влажна

Ананас ID

Шифра на производот
4M45H4MJC9

EAN /   код

EAN /   код
8007520013017
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.